Montreal Canadiens vs Tampa Bay Lightning Game 2 Podgląd zakładów 2

Montreal Canadiens vs Tampa Bay Lightning Game 2 Betting Preview

Finał Pucharu Stanleya rozpoczął się w poniedziałek bardzo intensywnie, gdzie

Błyskawica wygrała 5-1, aby wziąć udział w pierwszej grze. Czy podwoją swoją przewagę, czy

Canadiens odpowiedzą wygraną nawet w serii?

Oto bliższe spojrzenie na to, co wydarzyło się w

Grze 1, na kogo uważać w Grze 2 i finał typ zakładów. Tampa Bay po raz kolejny jest ogromnym faworytem w -220, podczas gdy Montreal w +184.

Podsumowanie serii

Po dwóch ciasnych rundach akcji w meczu 1,

Bolts strzelili trzy gole w trzeciej tercji, aby wygraj 5-1. Ich wybuchowy wybuch punktacji ukłonił się w grze, w której Tampa pokonała swoich przeciwników -27.

Spośród wszystkich graczy, to był obrońcą Erik Cernak, który strzelił pierwszego gola w serii, swojego pierwszego w postsezonie, mniej niż siedem minut po pierwszej tercji. Lewicowy Yanni Gourde podwoił prowadzenie w Tampa Bay w drugiej tercji, ale d-man Ben Chiarot zdołał odzyskać jedną bramkę dla Habsów, dzięki czemu była to gra jednobramkowa zmierzająca do ostatniej klatki.

Potem w trzecim meczu pomogli im najlepsi rozgrywający Tampy. Prawicowy Nikita Kucherov strzelił dwa gole, swoją szóstą i siódmą bramkę w play-offach, podczas gdy środkowy Steven Stamkos dodał bramkę power-play z 70 sekund do rozpoczęcia regulacji. Center Brayden Point również zagrał dużą rękę w ataku, ponieważ najlepszy strzelec był trzymany poza siatką, ale mimo to udało mu się zdobyć trzy asysty.

Gracze do obejrzenia

Z

Tampa Bay naładowani głębią punktacji, to od najlepszych strzelców Montrealu zależy, czy sprostają wyzwaniu w grze 2. Obejmuje to weterana prawicy i byłego mistrza pucharu Tylera Toffoli, który nadal prowadzi Kanadyjczyków z punktów pomimo zarejestrowania punktu tylko w jednej z ostatnich pięciu gier.

Center

Nick Suzuki to kolejny gracz, który potrzebuje odbicia. Po fenomenalnym starciu za trzy punkty w meczu 5 przeciwko Złotym Rycerzom, Suzuki nawet nie oddał strzału przeciwko Błyskawicy i miał najgorszą drużynę ocenę -3.

Jeśli chodzi o Bolts, Montreal wykonał dobrą robotę przynajmniej spowalniając najlepszych facetów, takich jak Kucherov i Point, aż do trzeciego Kropka. Zakładając, że mogą to zrobić ponownie w grze 2, facet głębinowy, taki jak lewy skrzydłowy Alex Killorn, który ma tylko jedną asystę w ostatnich trzech grach, może otrzymać trochę więcej zadań.

Defenseman Victor Hedman jest najlepszym graczem na lodzie w tej serii, ale to kolejny zawodnik, którego Tampa bardzo chciałaby zobacz wyrwać się z jego funk. Były zwycięzca Norris Trophy ma tylko dwie asysty w ostatnich pięciu meczach, przy czym obie te asysty miały miejsce w starciu Wyspiarzy 8:0 przez Tampa w poprzedniej rundzie.

Kluczowe statystyki

Mimo że

5-1 wynik w grze 1 sprawił, że pojedynek wyglądał na nierówny, Montreal wisiał bliżej niż wielu myśli. Habs zakończyli z oczekiwanym udziałem w golach na poziomie prawie 47 i zdobyli tylko jedną szansę na wysokie niebezpieczeństwo mniej niż Błyskawica zrobił, gdy drużyny były równe.

Wybór zakładu

Pierwszy mecz był najgorszym wyjściem Careya Price’a poza sezonem, więc rozsądnie jest oczekiwać, że bramkarz stadniny Montrealu odbije się z większym wysiłkiem w meczu 2. Jednak lepsze wyniki Price’a nie zmieniają faktu że Habs będzie musiał zrobić dużo lepiej niż 19 strzały na bramkę przeciwko innemu elitarnemu bramkarzowi w Andrei Vasilevskiy.

Szanse na zwycięstwo Lightninga od razu nie mają wystarczającej wartości, chociaż wierzę, że wygra środę. Zamiast tego, jeśli obstawiam, patrzę na dwóch bramkarzy stud, którzy mogą utrzymać grę znacznie

z niższym wynikiem niż sześć bramek, które widzieliśmy w Gra 1.

Wybierz: Poniżej 5,5 goli -170